Nowy numer 28/2018 Archiwum

Cz.a.s. na Nowowiejskiego 2

Nowa inicjatywa powołaniowa płockiego seminarium duchownego.

Już 19 stycznia płockie WSD przy ul. abp. Nowowiejskiego 2 zaprasza ma Czwartkową Adorację Seminaryjną (Cz.a.s.).

- Będą one odbywały się odbywały w każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 20 w seminaryjnej kaplicy. W ramach spotkania: adoracja Najświętszego Sakramentu, medytacja Słowa Bożego, modlitwa o nowe powołania oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

- Popatrzmy na Kościół i powołania dzisiaj. Są one znakiem czasów. Może ten kryzys może ma zapoczątkować jakąś transformację? Powinniśmy odchodzić od myślenia, że dla wzbudzenia powołań, trzeba akcji. Ja powtarzam: nie potrzeba akcji, ale formacji. Powołanie trzeba przecież rozpatrywać w kategorii łaski - powiedział ks. rektor Marek Jarosz.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma