Nowy numer 41/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Święta dla wszystkich? Łatwo powielać taki slogan, jak wielokrotnie powtarzaną reklamę z telewizji, jak  puste życzenie, które nie ogrzeje serc.

Trzeba więc świętom pomóc, aby rzeczywiście się stały... Na szczęście przychodzą z pomocą Szlachetna Paczka, zbiórki żywności, świeca wigilijna Caritas  i wiele wspaniałych parafialnych akcji, w które może włączyć się każdy o grubym i chudym portfelu, ale zawsze o dobrym sercu. Piszemy o tych ważnych świątecznych akcjach pomocy (s. III), ale przede wszystkim chcemy zwrócić uwagę na rodziny, zwłaszcza na te, które czekają na więcej miłości i przebaczenia (ss. IV–V). Naprawdę święta dla wszystkich...

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy