Nowy numer 49/2020 Archiwum

Na zdrowie!

Wykład o terapii jesienno-zimowych dolegliwości i porady indywidualne brata bonifratra już w najbliższy piątek w Płocku.

Od niemal roku produkty bonifraterskie dostępne są w płockim Domu pod Trąbami, gdzie znajdują się sklep zielarko-medyczny i kawiarenka. Mieszanki, syropy, maści, herbatki owocowe przygotowane według sprawdzonych receptur i opatrzone elementem herbu Zakonu Szpitalnego Świętego Jana Bożego - owocem granatu - wypełniają półki w zabytkowych murach dawnej kanonii przy Tumskiej 3.

Co na listopadowe słoty polecają bonifratrzy? Na przykład herbatkę uodparniającą z liśćmi czarnej porzeczki, melisy, hibiskusa, owoców aronii, róży, pokrzywy i jarzębiny. Są też herbatki orzeźwiające, wzmacniające i oczyszczające. Nie działają od razu; trzeba je stosować dłużej i systematycznie. To w sam raz na długą jesień i zimę. Znajdziemy tu też miód akacjowy, bogaty w witaminę C, zalecany w sytuacjach stresu, długotrwałych napięć psychicznych i silny przeżyć. Wszystkie produkty, zioła i kosmetyki to kompozycje naturalnych składników, które mogą być skutecznym środkiem wspomagającym proces leczenia, a szczególnie stosowane w profilaktyce.

O dobroczynnym działaniu produktów „z Bożej apteki” opowie brat Jan podczas spotkania w Opactwie Pobenedyktyńskim w najbliższy piątek o godz. 17. A już od godz. 10 będzie można uzyskać poradę indywidualną, w sklepie zielarsko-medycznym i kawiarence "Pod Trąbami".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama