Nowy numer 3/2019 Archiwum

Zaproszeni do Przasnysza

W internecie można obejrzeć film promujący wydarzenia, które będą miały miejsce w czasie Światowych Dni Młodzieży w dekanacie przasnyskim.

Na początku na ekranie pojawiają się miejsca, w których będą odbywały się kolejne wydarzenia - od koncertu zespołu "Deus Meus" i Mietka Szcześniaka na przasnyskim rynku na powitanie, przez m.in. grę miejska "Podróże z K.O.S.T.K.Ą", pieszą pielgrzymkę do Rostkowa, ognisko w Czernicach Borowych, festyn rodzinny z udziałem zespołów "Moja Rodzina" i "Myslovitz" na lotnisku w Sierakowie. Później swoje sekcje prezentują wolontariusze ŚDM.

- To nas pielgrzymi zobaczą jako pierwszych i to my przywitamy ich na miejscu - zapowiada Justyna z sekcji rejestracji.

- Wraz z moją grupą jako dzielni policjanci będziemy dbać, abyście czuli się u nas bezpiecznie - zapewnia Agata, koordynator sekcji porządkowej.

- Zadaniem mojej sekcji będzie współpraca z Duchem Świętym, czyli ożywianie. Moja grupa zadba o integrację i dobrą zabawę - wyjaśnia Kamila z sekcji animacji.

- A my to wszystko udokumentujemy - dodają Dawid i Aneta z sekcji medialnej, którzy nakręcili film.

- Zapraszamy do Przasnysza! Będzie się działo - słyszymy na zakończenie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy