Nowy numer 33/2018 Archiwum

Piękni, gdy mówią: "Kocham"

Rozstrzygnęliśmy walentynkowy konkurs "Gościa Niedzielnego". Gratulujemy zwycięzcom!

Wiemy, kto wygrał w naszym konkursie - zwyciężyła walentynka Barbary Gorgolewskiej z Makowa Mazowieckiego. Wysłana przez nią walentynka, rzec można: serdeczne zdjęcie jej i męża, otrzymała 54 ważne głosy. Druga z walentynek, biorąca udział w konkursie, autorstwa Jadwigi Gątarek, otrzymała 49 ważnych głosów.

Przypomnijmy, pani Barbara w swej walentynce napisała tak: "Kochany Piotrze!!! Wspólnie spędziliśmy 25 lat jako mąż i żona. Bywało różnie, ale ja wiedziałam,że zawsze mogę na Ciebie liczyć. Zawsze kroczyliśmy tą samą drogą. Byłeś, i jesteś moim przyjacielem,prawdziwym towarzyszem oraz jedyną,wielką miłością. Kocham Cię Basia :-)".

Uczestnikom konkursu gratulujemy. Dziękujemy również biorącym udział w internetowym głosowaniu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma