Nowy numer 43/2020 Archiwum

Razem lepiej

Julia i Grzegorz Kopalowie zaśpiewali dla uczestników Płockiego Kolędowania Rodzin, które odbyło się w sobotni wieczór w MCEW Studnia.

Razem lepiej   Płock, 30.01.2016. Płockie Kolędowanie Rodzin Agnieszka Małecka /Foto Gość

To był kameralny koncert muzykującego małżeństwa adresowany do innych małżeństw i starszych i młodszych, które przybyły do „Studni” ze swoimi maluchami. Koncert z przesłaniem, że warto walczyć i dbać o świeżość uczucia, które łączy ludzi, i będąc tatą lub mamą starać się cieszyć się życiem.

- Jesteśmy małżeństwem 20 lat i nie jesteśmy idealni, ale na pewno jesteśmy małżeństwem lepszym, niż na początku. Chcemy wam życzyć, żeby codziennie, a już na pewno z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zakochać się w sobie na nowo - mówił do dorosłych uczestników tego spotkania Grzegorz Kopala. Małżonkowie zaczarowali swoimi głosami płockich słuchaczy, śpiewając utwory ze swojej płyty „Światełko z Betlejem”.

Z myślą o najmłodszych (choć starsi też bawili się doskonale) przygotowana została niespodzianka - bajka, nawiązująca do biblijnego opisu stworzenia świata, zapowiedzi przyjścia Mesjasza i narodzenia Pana Jezusa, w wykonaniu Teatru Form Wielu. To był także moment wspólnego śpiewania kolęd; mali uczestnicy tego spotkania pokazali, że znają i potrafią śpiewać bożonarodzeniowe pieśni.

Razem lepiej   Płock, 30.01.2016. Płockie Kolędowanie Rodzin Agnieszka Małecka /Foto Gość Płockie Kolędowanie Rodzin zgromadziło przedstawicieli katolickich stowarzyszeń i wspólnot, działających w Płocku: Domowego Kościoła, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Klubu Inteligencji Katolickiej, Stowarzyszenia LuxFamila i zespół Moja Rodzina, głównych organizatorów spotkania. Chodziło o to, by bardziej się poznać, zintegrować i już teraz wspólnie planować i rozpocząć przygotowywana do pikniku rodzinnego i Marszu dla Życia i Rodziny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama