Nowy numer 43/2020 Archiwum

Na zdrowie

W tym sklepie nie tylko kupimy produkty lecznicze i pielęgnacyjne na bazie ziół i składników naturalnych, ale otrzymamy też fachową poradę.

Sklep zielarsko-medyczny z produktami bonifraterskimi swoją siedzibę w Płocku ma w zabytkowym Domu Pod Trąbami, przy ul. Mostowej 1. Na tablicy przy wejściu i na opakowaniach medykamentów widnieje owoc granatu - element herbu Zakonu Szpitalnego św. Jana Bożego, którego ziarna obrazują miłosierdzie i otwarcie na bliźniego. Od 400 lat Zakon Bonifratrów pielęgnuje swój charyzmat charytatywno - opiekuńczy i ma bogatą tradycję w zakresie opieki medycznej i ziołolecznictwa. Płocki sklep już 6 tego typu punktem, prowadzonym przez ten zakon. W bonifraterskich sklepach, punktach poradniach ziołowych i aptekach pojawia się rocznie około 500 tys. osób korzystających z dobroczynnego działania naturalnych leków i produktów.

Co kupimy w nowym sklepie? Na przykład Balsam Jerozolimski, herbatki ziołowe, o różnorakim działaniu, do stosowania przez cały rok, mieszanki ziołowe, kosmetyki naturalne. Wszystko na bazie naturalnych składników, według sprawdzonych receptur. Produkty te mogą być stosowane jako dodatkowa metoda leczenia, w profilaktyce, przy wspomaganiu w różnych infekcjach. Kupujący może liczyć na pomoc wykwalifikowanej kadry, która nie tylko doradzi co wybrać, ale i przygotuje odpowiednią mieszankę. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00, oraz w soboty od 10.00 do 14.00.

Niebawem obok sklepu zostanie otwarta kawiarenka, w której będzie można na miejscu spróbować m.in. ziołowych herbat ojców bonifratrów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama