Nowy numer 41/2019 Archiwum

Gwiazdeczki w rękach gwiazd

Schola "Gwiazdeczki Michała" przez trzy tygodnie zdobywała muzyczne szlify od cenionych artystów, a ukoronowaniem pilnej nauki był niedzielny koncert w płońskiej parafii.

W rolę nauczycieli, którzy w weekendy w miejscowej szkole muzycznej prowadzili zajęcia z dziećmi, wcielili się Danuta Błażejczyk, piosenkarka obchodząca jubileusz 30-lecia pracy artystycznej, oraz dyrygent i pianista Łukasz Rynkowski.

D. Błażejczyk współpracowała z wieloma artystami i muzykami. Tym razem pod jej skrzydła trafiły "Gwiazdeczki Michała" z płońskiej parafii.

Schola przy nadkomplecie publiczności zgromadzonej w miejscowym kościele, m.in. dumnych rodziców, zaprezentowała utwory, które wykonuje na co dzień, tyle że już w profesjonalnej aranżacji. Próbkę swych wokalnych możliwości dała również sama Danuta Błażejczyk.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL