Nowy numer 48/2020 Archiwum

Mocne maryjne dni

"Gość Płocki" uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach diecezji. Zapraszamy do naszych codziennych serwisów z nawiedzenia obrazu Matki Bożej Częstochowskiej i z 34. Pieszej Pielgrzymki Diecezji Płockiej na Jasną Górę.

Na Facebooku i stronie internetowej "Gościa Płockiego" nasi Czytelnicy znajdą najnowsze galerie zdjęć, komentarze, artykuły i świadectwa. Zwłaszcza sierpień obfituje w ważne wydarzenia religijne, w których uczestniczą tłumy wiernych.

W tym roku wyjątkowo ten duchowy ferment potęguje nawiedzający diecezję płocką obraz Matki Bożej Częstochowski. Od 20 czerwca towarzyszymy temu wydarzeniu w każdej parafii, a od 6 sierpnia jesteśmy na pieszej pielgrzymce.

Klikając na naszej stronie plock.gosc.pl baner "Nawiedzenie diecezji płockiej przez obraz Jasnogórski" i znajdujący się poniżej głównych wiadomości baner "34. Piesza Pielgrzymka Płocka" nasi Czytelnicy znajdą się na stronach specjalnych serwisów, poświęconych tym wydarzeniom.

Dziennikarze "Gościa Płockiego" uczestniczą w tych wydarzeniach i są ich świadkami. Dlatego codziennie, z pierwszej ręki, piszemy o diecezji, która spotyka się z Matką i do tej Matki wędruje.

Serwis z Nawiedzenia obrazu Jasnogórskiego znajdziesz TUTAJ.

Serwis z Piesze Pielgrzymki znajdziesz TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama