Nowy numer 49/2020 Archiwum

Dobry przewodnik na peregrynację

Można powiedzieć, że to historyczny numer, bo i chwila jest wyjątkowa. Na inaugurację nawiedzenia obrazu Matki Bożej Częstochowskiej ukazuje się "Gość Niedzielny" w specjalnej szacie i zawartości.

Przed nami pięknych dziewięć miesięcy z Matką Bożą Częstochowską. W każdej parafii jej nawiedzeniu będą towarzyszyły żarliwa modlitwa, wzruszenie i nowa gorliwość. Napatrzmy się i dobrze zapamiętajmy, jak wyglądają nasze kościoły i parafie, gdy z nami jest Maryja. Zobaczmy, ilu nas jest, aby z Maryją uwielbiać Boga. Pytajmy się też o nasze duchowe przygotowanie do tego spotkania i o duchowe owoce. W tych duchowych wydarzeniach i przeżyciach, w każdej parafii chce towarzyszyć "Gość Płocki".

Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru naszego tygodnika, ze specjalną okładką poświęconą peregrynacji i obrazkiem Czarnej Madonny z błogosławieństwem bp. Piotra Libery.

W środku m.in. o znakach i sensie nawiedzenia obrazu Jasnogórskiego oraz poruszające kazanie kard. Stefana Wyszyńskiego, wygłoszone 40 lat temu w Przasnyszu, w czasie inauguracji pierwszego nawiedzenia obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

"Gość Niedzielny" do nabycia w parafiach, a w sobotę, 20 czerwca - na pułtuskim rynku - w promocyjnej reklamówce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama