Nowy numer 25/2018 Archiwum

Kto wierzy i słyszy?

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku czeka na nowych kandydatów.

- Potrzeba, aby były to osoby mające predyspozycje intelektualne i były osobowościowo dojrzałe. Czekamy jednak tylko na młodych ludzi, którzy kierują się religijną motywacją przy wstępowaniu do seminarium. Pamiętajmy, że księdzem może zostać ten, kto ma głębokie doświadczenie wiary, dzięki któremu przyjmie w swoim życiu postawę ofiary i służby. Czekamy z nadzieją - mówi ks. rektor Marek Jarosz.

Do 22 czerwca można składać wymagane dokumenty. Rektorat WSD prosi o wcześniejszy kontakt pod nr. tel. 24/ 264 32 62. W poniedziałek 22 czerwca odbędą się egzaminy wstępne. Drugi termin wyznaczono na początek września. Więcej informacji o wymaganych dokumentach i przebiegu egzaminu wstępnego można uzyskać na: www.seminarium.plock.opoka.org.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma