Nowy numer 25/2018 Archiwum

Eucharystycznie i ewangelizacyjnie

Tradycją przasnyskich obchodów Bożego Ciała, oprócz procesji ulicami miasta, jest koncert ewangelizacyjny.

Od sanktuarium Matki Bożej Przasnyskiej do kościoła farnego przeszła procesja eucharystyczna. Podobnie było w parafii Chrystusa Zbawiciela. W obu procesjach uczestniczyły tłumy wiernych.

Po południu w parafii św. Wojciecha odbył się festyn rodzinny, zorganizowany Kościół Domowy. Było wiele atrakcji, konkurów i dobrej zabawy, ale najważniejszy był połączony ze świadectwem koncert zespołu ewangelizacyjnego Dekalog, który swoją muzyką porwał publiczność do wspólnego śpiewu i tańca. W czasie festynu można było wspomóc akcję charytatywną na rzecz leczenia Oliwii Nowickiej oraz fundusz pomocy na rzecz uczestników Światowych Dni Młodzieży.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma