Nowy numer 24/2018 Archiwum

W godzinie katastrofy

W Ciechanowie uczczono pamięć senator Janiny Fetlińskiej, jednej z ofiar z 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem.

Punktualnie o 8.41 przy grobie senator Janiny Fetlińskiej - ciechanowianki - jednej z 96 ofiar katastrofy smoleńskiej - zabrzmiały słowa modlitwy zainicjowanej przez Helenę Sędzicką z ciechanowskiego Związku Sybiraków. W piątą rocznicę tej wielkiej tragedii na cmentarzu komunalnym w Ciechanowie spotkali się m.in. mąż pani senator Włodzimierz, syn Bartosz, prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński, wicestarosta ciechanowski Andrzej Pawłowski, przewodniczący Rady Miasta Leszek Goździewski. Grób pokryły kwiaty m.in. od prezydenta miasta, starosty ciechanowskiego, posła Roberta Kołakowskiego. Wieniec przysłała również premier Ewa Kopacz.

W najbliższą niedzielę dalsza część obchodów: Msza św. o godz. 10 w farze w intencji senator Fetlińskiej i pozostałych ofiar katastrofy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma