Nowy numer 25/2018 Archiwum

Aby ustały wojny i prześladowania

- Pokój w sercach i w rodzinach, w naszej parafii i miejscowości, w miejscach pracy i w narodzie, między narodami i na całym świecie - z taką intencją modlili się mieszkańcy parafii Janowiec Kościelny

Wielkopostne nabożeństwo poprzedziła Msza św. Następnie z kościoła, w asyście strażaków z OSP Janowiec Kościelny, wyruszyła procesja z krzyżem.

- Krzyż jest wymownym znakiem dla wszystkich, którzy cierpią na skutek wojen i prześladowań. Dlatego modlimy się o pokój. Jest on najpierw darem Boga, a dopiero potem owocem zaangażowania człowieka. Modlimy się o pokój w każdym ludzkim sercu i w każdym zakątku ziemi - mówił ks. proboszcz Jacek Lubiński.

- Tobie Jezu powierzamy wszystkich ludzi cierpiących niesprawiedliwość, wszystkie narody upokorzone, niech zagubieni odnajdą w Tobie prawdę i miłość. Weź w opiekę nasze relacje rodzinne, bo często w nich brakuje zgody - modlono się przy poszczególnych stacjach Drogi Krzyżowej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma