Nowy numer 28/2018 Archiwum

Rywalizowało 11 drużyn

Pierwszy raz w halowym turnieju piłki nożnej Katolickiego Stowarzyszenie Młodzieży wzięły udział dziewczęta.

W turnieju halowym piłki nożnej zorganizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Młodych Diecezji Płockiej udział wzięło jedenaście drużyn. W III Turnieju Futsalu rywalizowało ze sobą 9 męskich i 2 żeńskie drużyny.

Zawody poprzedziła Msza św., której przewodniczył ks. Adam Staniszewski, proboszcz parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Glinojecku.

W kilkugodzinnej rywalizacji drużyn męskich zwyciężył zespół z Glinojecka. Na drugiej pozycji znalazła się drużyna z Sońska (zeszłoroczni zwycięzcy). Trzecie miejsce zajęli piłkarze ze Strzegowa. Nowością i sporym zaskoczeniem tegorocznych zawodów była rywalizacja drużyn żeńskich z Pułtuska-Popław i Płońska. Zwycięską okazała się drużyna z Pułtuska.

Królem strzelców turnieju został Karol Drążek z Sońska. Z kolei tytuł najlepszego bramkarza przyznano Krzysztofowi Chmielewskiemu z Glinojecka. Gospodarzem zawodów był KSM Glinojeck i parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma