Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Ewangelizacja z papieżem

W Czernicach Borowych z okazji Dnia Papieskiego wystąpił zespół "Moja Rodzina" z Glinojecka.

To był koncert ewangelizacyjny w hołdzie św. Janowi Pawłowi II, patronowi rodzin. Był on również formą muzycznego dziękczynienia w parafii św. Stanisława BM za kanonizację ojca świętego. Wierni usłyszeli znane piosenki religijne z repertuaru "Mojej Rodziny", przeplatane wybranymi fragmentami nauczania św. Jana Pawła II. Podczas koncertu nawiązano również do poświęconego wyzwaniom duszpasterskich dla rodziny synodowi biskupów w Watykanie.

Program zespołu z Glinojecka stał się dobrą okazją do głębszej refleksji na temat wiary, zwłaszcza w nauczaniu św. papieża Polaka. Sponsorem koncertu była fundacja ”Scalam – prostujemy drogi życia” z Przasnysza.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma