Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Byłeś w Rostkowie? Wygraj nagrodę!

Było młodo, tłumnie i radośnie u św. Stanisława Kostki w Rostkowie! Publikujemy galerie zdjęć z ogólnopolskiej pielgrzymki dzieci i młodzieży i zapraszamy do udziału w konkursie!

W serwisie plock.gosc.pl opublikowaliśmy siedem galerii zdjęć z Pielgrzymki Dzieci i Młodzieży do Przasnysza i Rostkowa, która obyła się w ostatnią sobotę, 20 września. Szukaliśmy twarzy uczestników tego spotkania, którego przesłanie można zamknąć w trzech słowach-kluczach: pielgrzymka, ewangelizacja i świadectwo.

Teraz Wy macie szansę na prezent od GN, jeśli odnajdziecie się na fotografii umieszczonej w tych galeriach:

 

 

Co trzeba zrobić? Musicie przysłać nam mejlem swoją fotografię w stroju, w jakim byliście na pielgrzymce.

W tytule mejla prosimy napisać „Rostkowo - konkurs”, a w treści podać tytuł galerii oraz wskazać numer zdjęcia, na którym jesteście widoczni.

Nie zapomnijcie podać swojego adresu do korespondencji oraz telefonu kontaktowego.

Nagrody - koszulki z logo GN oraz zestawy promocyjne-niespodzianki - otrzyma 15 osób, które jako pierwsze przyślą pocztą elektroniczną swoje zgłoszenie pod adres: plock@gosc.pl.

Na mejle czekamy do 28 września do 24.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma