Nowy numer 48/2020 Archiwum

Biskup w księgarni

Odnowione wnętrze diecezjalnej księgarni poświęcił bp Piotr Libera.

W południe 2 września bp Piotr Libera odwiedził odnowioną księgarnię diecezjalną przy Placu Narutowicza 3 i dokonał jej poświęcenia.

- Dzięki Ci składamy za to, że pozwoliłeś nam odnowić i przebudować tę księgarnię, aby przez to miejsce rozszerzało się światło Ewangelii ”pełni życia”. Błogosław wszystkim, którzy będą tu posługiwać i zaopatrywać się w niej, aby chętnie poznawali prawdę, wzrastali w mądrości i łasce – modlił się biskup płocki.

Remont księgarni trwał przez cały lipiec. 1 sierpnia została ona ponownie otwarta. Zaprasza powiększone i odnowione wnętrze oraz bogatszy asortyment. Prócz dobrej, katolickiej książki, albumów i podręczników do nauki religii, można kupić pamiątki religijne, różańce, ikony, figury świętych. Można w niej również nabyć najnowszy numer "Gościa Niedzielnego". Do odwiedzenia miejsca zaprasza ks. Robert Banasiak, dyrektor księgarni. Usytuowana w centrum Płocka i w bardzo uczęszczanym miejscu, księgarnia działa tam od 1996 roku. Wcześniej jej siedzibą była kamienica ”Dom pod Trąbami”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama