Nowy numer 33/2018 Archiwum

Z Nasielska do Wadowic

Śladami św. Jana Pawła II na południe Polski, wędrowała młodzież z parafii św. Wojciecha.

Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej, Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice i Jasna Góra były etapami pielgrzymki młodzieży śladami papieża Polaka. W przybliżeniu postaci Jana Pawła II, oprócz miejsc związanych z historią życia świętego były niedawno wzniesione: Centrum św. Jana Pawła II ”Nie lękajcie się” w Krakowie Łagiewnikach i muzeum ”Dom rodzinny Jana Pawła II” w Wadowicach.

Młodzież, oprócz zwiedzania wzięła udział w pogadankach i warsztatach na temat: ”Alkohol – czy potrafisz sobie z tym poradzić?”, ”Co lubię w innych ludziach, rozwijanie umiejętności społecznych; organizacja czasu wolnego jako alternatywy wobec używania alkoholu i tytoniu”.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma