Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Dbają o dobro rolników

15 maja upływa termin składania przez rolników wniosków o przyznanie płatności obszarowych na rok 2014.

Komunikat prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Andrzeja Grossa odczytano w ostatnią niedzielę w wielu kościołach diecezji płockiej.

"Informacja ta była podyktowana dbałością o dobro rolników, a rozpowszechnienie jej przyczyni się do lepszego wykorzystania środków finansowych z Unii Europejskiej skierowanych do polskich rolników" - czytamy na stronie Wydziału Duszpasterskiego Płockiej Kurii Diecezjalnej.

”W roku 2014 już po raz jedenasty możecie się ubiegać o przyznanie płatności bezpośrednich, płatności ONW i płatności rolnośrodowiskowych, dlatego też przypominam, że wnioski o przyznanie tych płatności można składać na jednym formularzu wniosku do dnia 15 maja 2014 r. Wnioski można przesłać pocztą lub złożyć je osobiście w biurach powiatowych Agencji.

Złożenie wniosku po 15 maja ale przed 9 czerwca 2014 r. skutkować będzie pomniejszeniem płatności o 1 proc. za każdy dzień roboczy opóźnienia. Zachęcam zatem do terminowego składania wniosków do Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa” - napisał prezes ARiMR.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma