Nowy numer 3/2021 Archiwum

Dbają o dobro rolników

15 maja upływa termin składania przez rolników wniosków o przyznanie płatności obszarowych na rok 2014.

Komunikat prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Andrzeja Grossa odczytano w ostatnią niedzielę w wielu kościołach diecezji płockiej.

"Informacja ta była podyktowana dbałością o dobro rolników, a rozpowszechnienie jej przyczyni się do lepszego wykorzystania środków finansowych z Unii Europejskiej skierowanych do polskich rolników" - czytamy na stronie Wydziału Duszpasterskiego Płockiej Kurii Diecezjalnej.

”W roku 2014 już po raz jedenasty możecie się ubiegać o przyznanie płatności bezpośrednich, płatności ONW i płatności rolnośrodowiskowych, dlatego też przypominam, że wnioski o przyznanie tych płatności można składać na jednym formularzu wniosku do dnia 15 maja 2014 r. Wnioski można przesłać pocztą lub złożyć je osobiście w biurach powiatowych Agencji.

Złożenie wniosku po 15 maja ale przed 9 czerwca 2014 r. skutkować będzie pomniejszeniem płatności o 1 proc. za każdy dzień roboczy opóźnienia. Zachęcam zatem do terminowego składania wniosków do Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa” - napisał prezes ARiMR.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama