Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wakacje w Płocku

Konkurs na organizację zajęć dla dzieci “ Wakacje w Płocku na wesoło” został rozstrzygnięty. W trzeciej edycji konkursu przyznano 6 grantów o łącznej sumie blisko 68 tys. zł. dzięki, którym zorganizowane zostaną półkolonie i otwarte zajęcia dla ponad 2 tys. małych uczestników.

- Po raz trzeci postanowiliśmy zaproponować płockim organizacjom pozarządowym konkurs, na organizację dzieciom, które nie mogą wyjechać poza Płock, bezpiecznych i atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu w mieście - wyjaśnia Iwona Tandecka prezes fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka. Przyznała, że inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem.

Na półkolonie zapraszają: Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, płocki Hufiec ZHP i Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Dwie organizacje: Towarzystwo Przyjaciół Płocka i Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Książki i Bibliotek zaproszą dzieci i młodzież na otwarte zajęcia, pikniki i warsztaty, a Płockie Stowarzyszenie Pływackie - SWIM PŁOCK na sierpniowe lekcje pływania. W maju rusza rekrutacja do niektórych projektów. Szczegółowe informacje dostępne będą na stronach internetowych organizatorów wakacyjnych zajęć.

Realizację wszystkich edycji konkursu „Wakacje w Płocku na wesoło” w całości finansowana jest ze środków PKN ORLEN S.A. oraz Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma