Nowy numer 50/2018 Archiwum

"Miłosierdzie zadomowione”

Zakończył się konkurs fotograficzny "Gościa Płockiego”.

  Wyróżnienie
ARCHIWUM JOLANTY GOŁĘBIEWSKIEJ
Zdjęcia, jakie otrzymaliśmy od naszych Czytelników w konkursie, udowadniają, że miłosierdzie może być nie tylko wartościowym, ale i pięknym wizualnie tematem. Uczestnicy konkursu uchwycili w nich idee pomocy bliźniemu, przekaz między pokoleniami, wyjątkowe miejsca, skąd płynie Boże Miłosierdzie i modlitwę.

Laureatką naszego konkursu została pani Beata Żabka z Gąbina, natomiast wyróżnienia otrzymali: pani Jolanta Gołębiewska z Przasnysza, ks. Maciej Jastrzębski, proboszcz parafii w Dulsku oraz pani Monika Siemiątkowska z Ostrowitego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Zachęcamy też wszystkich do oglądania konkursowych fotografii… i kontemplowania pojawiającego się w nich oblicza Jezusa Miłosiernego.

 

  Wyróżnienie
ARCHIWUM MONIKI SIEMIĄTKOWSKIEJ

  Wyróżnienie
ARCHIWUM KS. MACIEJA JASTRZĘBSKIEGO

 
 

 

 

  Nagroda główna
ARCHIWUM BEATY ŻABKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy