Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zapal światło miłosierdzia

Na pamiątkę 83. rocznicy pierwszych objawień Pana Jezusa Miłosiernego św. s. Faustynie Kowalskiej wieczorem w Płocku zapalmy w naszych oknach świece.

Krąg Czcicieli Miłosierdzia Bożego przy parafii św. Stanisława Kostki w Płocku zaprasza do inicjatywy ”Zapal światło miłosierdzia”.

- Na pamiątkę objawienia sprzed 83 lat w tę sobotę postarajmy się zapalić przy przydrożnych krzyżach i kapliczkach oraz wieczorem, od 19.00 do 21.00, w oknach naszych domów światło miłosierdzia, jako wyraz naszego codziennego ”Tobie, Jezu, zaufania”. Płonące zaś tego dnia światła przy krzyżach i kapliczkach niechaj staną się podziękowaniem za obecność krzyża – znaku i źródła miłosierdzia, w każdej przestrzeni publicznej – mówią członkowie koła ze Stanisławówki, których duchowym opiekunem jest ks. Kazimierz Kurek, salezjanin.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma