GN 24/2018 Archiwum

W promieniach objawienia

"Wieczorem, kiedy byłam w celi, ujrzałam Pana Jezusa..." - napisała św. s. Faustyna 22 lutego 1931 roku. Właśnie dziś przypada 83. rocznica tego wydarzenia.

Rektor sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku i siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia zapraszają do udziału w uroczystościach, które odbywają się w sanktuarium na Starym Rynku i w płockiej bazylice katedralnej.

W sanktuarium o godz. 6.30, 10, 12 i 15.30 będą sprawowane Msze św. o godz. 15 - Godzina Miłosierdzia. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwała do godz. 21.

W katedrze uroczystości rozpoczną się o godz. 15 Godziną Miłosierdzia. O godz. 17 zespół "Moja Rodzina" z Glinojecka będzie animował uwielbienie Bożego Miłosierdzia. O godz. 18 Mszy św. będzie przewodniczył i homilię wygłosi biskup płocki Piotr Libera.

Pielgrzymi nawiedzający płockie sanktuarium Bożego Miłosierdzia 22 lutego, pod zwykłymi warunkami, mogą uzyskać dziś odpust zupełny.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma