Nowy numer 28/2018 Archiwum

Miłosierdzie z fleszem

Na 5-lecie istnienia "Gościa Płockiego” ogłaszamy konkurs fotograficzny dla naszych Czytelników.

Pokażmy dobrych ludzi, miejsca i wydarzenia, w których konkretnie dzieje się miłosierdzie: z ludzką twarzą, wyobraźnią i wiarą. Okazją dla naszego konkursu niech będzie zbliżająca się 83. rocznica pierwszych objawień Jezusa Miłosiernego w Płocku. Wierzymy, że nie zabraknie fantazji i pomysłów uczniom i katechetom, osobom młodszym i starszym.

Zasady konkursu są proste: do 28 lutego należy przesłać na nasz adres internetowy plock@gosc.pl jedno zdjęcie przedstawiające miejsce kultu Bożego Miłosierdzia lub akcję pomocy, w którą autor zdjęcia ostatnio (w ciągu ostatnich 3 miesięcy) był zaangażowany, z dopiskiem: ”Konkurs miłosierdzie”. Zdjęcie powinno być przesłane w pliku elektronicznym w formacie JPG, w wielkości nie większej niż 2 MB. Do zdjęcia muszą być dołączone dane: imię i nazwisko autora pracy, imię i nazwisko opiekuna prawnego (w przypadku osoby niepełnoletniej), adres pocztowy, numer telefonu i adres e-mail. Wreszcie prosimy o dołączenie krótkiego opisu zdjęcia: w 4-5 zdaniach należy ciekawie przedstawić utrwalone miejsce lub akcję pomocy.

Uczestnik konkursu może przesłać tylko jedno zdjęcie. Od 1 do 9 marca prace konkursowe będą oceniane przez użytkowników naszej strony www.plock.gosc.pl.

Rozstrzygnięcia konkursu i wyłonienia trzech zwycięzców dokonamy w naszej redakcji. Przy ocenianiu prac weźmiemy pod uwagę: wyniki głosowania, estetykę zdjęcia, oryginalność pomysłu i interesujący opis zdjęcia. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma