Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Kto najlepszy?

Czas na rozwiązanie konkursu "Gościa Płockiego". Z nadesłanych od Państwa do naszej redakcji fotografii dekoracji świątecznych, wybraliśmy najlepsze.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zechciały przysłać zdjęcia sfotografowanych choinek, szopek betlejemskich, stroików, słowem ozdób wykonanych z mniej lub bardziej konwencjonalnych elementów. Przypominamy, że ważnymi kryteriami były: oryginalność, własny pomysł i przeznaczenie do udekorowania domu w Święta Bożego Narodzenia. Mogli Państwo także głosować, oceniając zdjęcia w skali od 1 do 3. Dziękujemy za wszystkie oddane głosy w tym konkursie.

Werdykt jest wypadkową wyników głosowania i naszej oceny. Pierwsze miejsce zajęła zatem praca Anny Żaglewskiej z Radzanowa, drugie – Damiana Łukaszewskiego z Płocka, natomiast trzecie – Agnieszki Witkowskiej z Sendenia Małego. Laureaci otrzymają od redakcji „Gościa Niedzielnego” nagrody w postaci albumów i książek.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma