Nowy numer 33/2018 Archiwum

Wolontariusze nagrodzeni

W Ciechanowie wręczono wyróżnienia za ”wkład w organizowanie życia publicznego miasta”.

Prezydent Ciechanowa Waldemar Wardziński wręczył pamiątkowe statuetki wolontariuszom i organizacjom pozarządowym w podziękowaniu za ”wkład w organizowanie życia publicznego miasta”.

Uhonorowani zostali: Ilona Kowalska - Szlachetna Paczka, Stowarzyszenie Psychoart, Społeczne Towarzystwo Oświatowe oraz Miejskie Gimnazjum nr 3. Laureaci od lat angażują się w wiele wolontariackich przedsięwzięć takich jak np.: Urodziny Niepodległej, Świąteczna Zbiórka Żywności, Mikołajki w Schronisku czy Szlachetna Paczka.

Wręczenie statuetek odbyło się podczas koncertu noworocznego ”Miłość ci wszystko wybaczy…” w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej "Le Quattro Stagioni” oraz solistów Magdalenę Idzik i Krzysztofa Marciniaka.

- To wielka przyjemność odbierać coś takiego i wiedzieć, że ktoś zauważa i docenia tę pracę społeczną, którą wykonujemy na rzecz drugiego człowieka - komentowała na gorąco Katarzyna Sawicka ze Społecznego Towarzystwa Oświatowego. - Młodzież i nauczyciele z naszego gimnazjum jeszcze nie wiedzą o tym wyróżnieniu, ale myślę, że bardzo się z niego ucieszą - mówił Anna Zadrożna, dyrektor Miejskiego Gimnazjum nr 3 im. Marii Konopnickiej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma