Nowy numer 43/2020 Archiwum

Wolontariusze nagrodzeni

W Ciechanowie wręczono wyróżnienia za ”wkład w organizowanie życia publicznego miasta”.

Prezydent Ciechanowa Waldemar Wardziński wręczył pamiątkowe statuetki wolontariuszom i organizacjom pozarządowym w podziękowaniu za ”wkład w organizowanie życia publicznego miasta”.

Uhonorowani zostali: Ilona Kowalska - Szlachetna Paczka, Stowarzyszenie Psychoart, Społeczne Towarzystwo Oświatowe oraz Miejskie Gimnazjum nr 3. Laureaci od lat angażują się w wiele wolontariackich przedsięwzięć takich jak np.: Urodziny Niepodległej, Świąteczna Zbiórka Żywności, Mikołajki w Schronisku czy Szlachetna Paczka.

Wręczenie statuetek odbyło się podczas koncertu noworocznego ”Miłość ci wszystko wybaczy…” w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej "Le Quattro Stagioni” oraz solistów Magdalenę Idzik i Krzysztofa Marciniaka.

- To wielka przyjemność odbierać coś takiego i wiedzieć, że ktoś zauważa i docenia tę pracę społeczną, którą wykonujemy na rzecz drugiego człowieka - komentowała na gorąco Katarzyna Sawicka ze Społecznego Towarzystwa Oświatowego. - Młodzież i nauczyciele z naszego gimnazjum jeszcze nie wiedzą o tym wyróżnieniu, ale myślę, że bardzo się z niego ucieszą - mówił Anna Zadrożna, dyrektor Miejskiego Gimnazjum nr 3 im. Marii Konopnickiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama