Nowy numer 21/2018 Archiwum

Kultura 2014 w regionie

Z Mławy do Przasnysza przechodzi przywilej piastowania w tym roku tytułu Kulturalnej Stolicy Mazowsza.

Starosta przasnyski Zenon Szczepankowski wprost poinformował, że zapadła decyzja o przyznaniu Starostwu Powiatowemu w Przasnyszu w roku 2014 projektu Kulturalna Stolica Mazowsza.

Jak czytamy na stornie internetowej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, pozytywnie rozpatrzono wniosek starostwa o przyznanie tego miana właśnie Przasnyszowi i powiatowi przasnyskiemu. Stolicą Kulturalną Mazowsza był już Pułtusk, Węgrów, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Płońsk, a także powiat sierpecki, makowski, piaseczyński, sochaczewski, żyrardowski, kozienicki, mławski, a w tym roku jest to powiat przasnyski.
Warunkiem udziału w konkursie o miano Kulturalnej Stolicy Mazowsza było przedłożenie propozycji rocznego programu imprez kulturalnych organizowanych w mieście powiatowym oraz w sąsiadujących gminach i miastach należących do tego powiatu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma