Nowy numer 21/2018 Archiwum

Z wigilijnym gestem

We wszystkich parafiach diecezji płockiej można nabyć świece Caritas.

58 tys. świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom przekazała Caritas Diecezji Płockiej wszystkim parafiom w diecezji. Akcja przebiega pod hasłem ”Rozjaśnij dzieciom przyszłość”. We wszystkich parafiach w czasie Adwentu można nabyć dwa rodzaje świec z logo Caritas.

- W minionym roku udało się w czasie akcji zebraliśmy około 100 tys. zł. Uzyskany dochód ze sprzedaży świec będzie przeznaczony m.in. na wypoczynek letni, organizowany dla dzieci ze Wschodu i dzieci z diecezji w ośrodku Caritas w Popowie – mówi ks. Szczepan Bugaj, dyrektor Caritas Diecezji Płockiej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma