Nowy numer 42/2019 Archiwum

Antidotum na bluźnierstwo

W Pniewie zorganizowano czuwanie wynagradzające przed Najświętszym Sakramentem.

W parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła odbyła się wynagradzająca adoracja eucharystyczna za grzechy bluźnierstwa, które mają miejsce w naszej ojczyźnie. Przez cały dzień we Mszach św. i nabożeństwach adoracyjnych brali udział chorzy i osoby w podeszłym wieku, dzieci i młodzież, rodziny.

Uczniowie z Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Pniewie pod kierunkiem ks. Roberta Kamińskiego przedstawili program słowno-muzyczny pod tytułem: "Krzyż - znak zwycięstwa".

Podczas adoracji wierni ucałowali relikwie Krzyża świętego, które na tę okazję zostały przywiezione z parafii św. Józefa w Pułtusku. - Tego dnia, wynagradzaliśmy Panu Jezusowi za obrazoburcze wystawy, koncerty i szydzenie z wiary i najświętszych dla ludzi wierzących symboli – mówił ks. proboszcz Adam Staniszewski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL