GN 32/2018 Archiwum

Co miesiąc u Wojciecha

W Przasnyszu środowisku osób niepełnosprawnych integruje się wokół parafii farnej.

Kolejny raz parafia farna św. Wojciecha i Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ”Jestem” zorganizowały spotkanie dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży oraz ich rodzin. Mszę św. w kościele pw. Wniebowzięcia NMP odprawił dla nich ks. proboszcz Andrzej Maciejewski. W czasie kazania, w którym ks. proboszczowi dzielnie pomagały dzieci, wspólnie ustalono, że powinna cechować je wytrwałość. Zwracając do rodziców zachęcał, aby spojrzeli na swoją modlitwę: czy jest wytrwała i czy modląc się wierzą, że Bóg może ofiarować im to, o co proszą.

Po Mszy św. w Miejskim Domu Kultury odbyło się spotkanie integracyjne. Ponieważ przybyło wiele osób z Przasnysza i okolic, ks. Maciejewski i członkowie Stowarzyszenia ”Jestem” zdecydowali, że ze względu na duże zainteresowanie spotkania takie będą odtąd odbywały się co miesiąc.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma