Nowy numer 28/2018 Archiwum

Licealiści w mundurach

Po kilku latach przerwy na ciechanowskim rynku ponownie można było zobaczyć przysięgę uczniów z liceum o profilu wojskowym.

Mszą św. w kościele poaugustiańskim rozpoczęły się uroczystości ślubowania klas pierwszych liceum ogólnokształcącego prowadzonego nad Łydynią przez Płocki Uniwersytet Ludowy im. Wincentego Witosa.

Po Mszy św. pierwszoklasiści przemaszerowali na Plac Jana Pawła II, gdzie złożyli ślubowanie. Była potem defilada i oklaskiwany przez licznie zgromadzonych gości, przede wszystkim ich rodziców, pokaz sprawności fizycznej licealistów w mundurach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma