Nowy numer 25/2018 Archiwum

Gdzie idą księża?

Nowi księża proboszczowie, administratorzy parafii i wikariusze już wkrótce podejmą pracę duszpasterską w nowych wspólnotach.

Od 21 sierpnia, zgodnie z dekretem biskupa płockiego, księża wikariusze podejmą obowiązki w nowych parafiach. Wkrótce uczynią to także nowi księża proboszczowie i administratorzy parafii.

 

Proboszczowie i administratorzy parafii

Ks. Józef Hilary Deptuła, proboszcz parafii św. Maksymiliana Kolbego w Gąsocinie, został mianowany proboszczem parafii św. Zygmunta w Kraszewie.

Ks. Sławomir Szumski, proboszcz parafii św. Stanisława BM w Żurominku Kapitulnym, mianowany proboszczem parafii św. Andrzeja Boboli w Skierkowiźnie.

Ks. Robert Andrikowski, wikariusz parafii św. Mateusza w Ligowie, mianowany administratorem parafii św. Stanisława BM w Żurominku Kapitulnym.

Ks. Ireneusz Cielicki, wikariusz parafii św. Wojciecha w Płocku, mianowany administratorem parafii św. Maksymiliana Kolbego w Gąsocinie.

Ks. Krzysztof Jędrzejewski, wikariusz parafii św. Antoniego w Żurominie, mianowany administratorem parafii Michała Archanioła w Woźnikach.

 

Neoprezbiterzy

Ks. Łukasz Arczyński, mianowany wikariuszem parafii św. Wojciecha w Szreńsku.

Ks. Krzysztof Cymerman, mianowany wikariuszem parafii św. Antoniego w Żurominie.

Ks. Arkadiusz Czubakowski, mianowany wikariuszem parafii św. Jana Chrzciciela w Krasnem.

Ks. Marcin Mateusz Kędzia, mianowany wikariuszem parafii św. Tekli w Ciechanowie.

Ks. Dariusz Malczyk, mianowany wikariuszem parafii św.św. Wita, Modesta i Krescencji w Sońsku.

Ks. Marcin Niesłuchowski, mianowany wikariuszem parafii św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ks. Paweł Solecki, mianowany wikariuszem parafii św. Katarzyny w Dobrzyniu n. Drwęcą.

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma