Nowy numer 3/2021 Archiwum

Szczęśliwa siódemka

Finał konkursu Gościa. Publikujemy listę zwycięzców!

W naszym serwisie opublikowaliśmy galerie, a w nich setki zdjęć ze wszystkich wydarzeń Polskiej Copacabany. Kto wziął udział w naszym konkursie i odnalazł się na zdjęciu, otrzyma prezent od Gościa Niedzielnego.  

Konkurs zakończył się o północy 17 lipca. Wystarczyło przysłać mejlem swoją fotografię w stroju, w jakim było się na zdjęciu umieszczonym, w jednej z festiwalowych galerii.

Pierwszym festiwalowiczem, który wziął udział w naszym konkursie był Dominik Krzykowski, który podzielił się także z nami wrażeniami z Copacabany. – Był to mój czwarty festiwal, ale po raz pierwszy poczułem jak bardzo osobista adoracja Najświętszego Sakramentu może pomóc poukładać najróżniejsze sprawy. Odpowiedzi przychodzą w ciszy, znienacka – pisał do nas Dominik. – Mam nadzieję, że ten czas pomoże mi w ułożeniu sobie wszystkiego, co niepoukładane. Za cały festiwal Chwała Panu! – napisał pierwszy uczestnik konkursu.

Jako ostatnia zgłosiła się do nas Małgosia Zielińska, która w czasie Copacabany wygrała w loterii samochód osobowy. Gosia rozpoznała się na zdjęciach z finału loterii.

Nagrody - koszulki z logo GN oraz zestawy promocyjne-niespodzianki otrzymają: 

Dominik Krzykowski,

Magdalena Zielińska,

Aleksandra Ciskowska,

Anna Olszewska,

Marcin Zalewski,

Aleksandra Brykner,

Małgorzata Zielińska. 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama