Nowy numer 21/2018 Archiwum

Rodziny razem

W parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Janowcu Kościelnym pięć małżeństw z nowo powstałego kręgu Domowego Kościoła przyjęło Jezusa Chrystusa jako swego Pana i Zbawiciela.

Była Msza św., której przewodniczył ks. Jacek Lubiński, proboszcz  w Janowcu Kościelnym i wspólna agapa, na której rodziny dzieliły się świadectwem, w jaki sposób Domowy Kościół przemienił ich życie i życie ich rodzin. Na spotkanie przybyli m.in. para rejonowa rejonu ciechanowskiego Domowego Kościoła Elżbieta i Mirosław Dymkowscy oraz para pilotująca krąg w Janowcu - Barbara i Tadeusz Wieczorkowie z parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Ciechanowie.

- W świecie, gdzie zagrożona jest rodzina ważne jest, że są małżonkowie, którzy chcą podjąć  trud przemiany własnego życia, zacząć żyć według Bożego planu i dać świadectwo pełnego zawierzenia Bogu – powiedziała uczestnicząca w spotkaniu Teresa Rogalska z ciechanowskiej parafii pw. Błogosławionych Płockich Biskupów Męczenników.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma