Nowy numer 33/2018 Archiwum

Scena prawie gotowa

Na płockiej plaży powstaje duża scena Festiwalu Młodych. Jej budowa zakończy się jutro, gdy zamontowane zostaną: oświetlenie i nagłośnienie.

- Pracujemy od rana do wieczora. Zaczęliśmy wczoraj a skończymy jutro, gdy założymy oświetlenie i głośniki - mówi pan Arek, który pracuje na rusztowaniach wraz z ekipą. - Gdy wspinamy się tak wysoko zasada jest jedna - nie można się bać - dodaje. 

Zdaniem ks. Rafała Grzelczyka odpowiedzialnego za FM - dzień przed imprezą mają zostać postawione jeszcze dwa duże namioty, które znajdą się niedaleko sceny. Tradycyjnie centralnym punktem na plaży będzie wielki namiot adoracji, w którym będą odbywały się: nabożeństwa, katechezy oraz sakrament spowiedzi.

W mniejszym namiocie będą rozdawane posiłki a także odbywać się będą niektóre warsztaty.

Organizatorzy przewidują powstanie pola namiotowego, na około 700 namiotów. Rejestracja uczestników startuje już w piątek z samego rana. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma