Nowy numer 44/2020 Archiwum

Prawie tysiąc chętnych!

Przygotowania do Festiwalu Młodych na płockiej plaży idą pełną parą. Jest już wiele zgłoszeń, ale - jak zapewniają organizatorzy - wciąż można zapisać się na Polską Copacabanę.

Jak informuje biuro prasowe Polskiej Copacabany, zapisało się już prawie 1000 uczestników. - To osoby z różnych stron diecezji, ale jest też wiele zgłoszeń spoza niej. Mamy zarejestrowane osoby z Warszawy, Wrocławia, Zielonej Góry, Słupska oraz z mniejszych miejscowości - informuje Agnieszka Jasińska, rzecznik prasowy FM. - Większość będzie na Festiwalu pierwszy raz, aczkolwiek są osoby, które już tu były albo uczestniczą co roku. Uczestnikami Festiwalu są głównie licealiści oraz  studenci.

Każdy, kto wypełnia formularz zgłoszeniowy, zaznacza też, w jakich warsztatach chce uczestniczyć. Stąd wiadomo już, że na razie największą popularnością cieszą się zajęcia z wizażu i samoobrony. Zajęcia warsztatowe będą organizowane na plaży wiślanej, choć przewidziane są też warsztaty w gmachu Liceum Ekonomicznego i Małachowianki.

Przypomnijmy, że fm-owicze mają do wyboru kilkadziesiąt propozycji, w tym m.in. lekcje samby, warsztaty dziennikarskie, fotograficzne, kreatywnego myślenia. Jak informuje Agnieszka Jasińska, niektóre z nich poprowadzą m.in. Brazylijczycy z grupy Shalom, grupa osób z Krajowego Biura ŚDM i kompozytor Piotr Pałka.

- Nad przebiegiem Polskiej Copacabany będzie czuwało ponad 70 osób zaangażowanych w Patrol Studni - mówi koordynator tej grupy Tomasz Woźniak.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama