Nowy numer 33/2018 Archiwum

Prawie tysiąc chętnych!

Przygotowania do Festiwalu Młodych na płockiej plaży idą pełną parą. Jest już wiele zgłoszeń, ale - jak zapewniają organizatorzy - wciąż można zapisać się na Polską Copacabanę.

Jak informuje biuro prasowe Polskiej Copacabany, zapisało się już prawie 1000 uczestników. - To osoby z różnych stron diecezji, ale jest też wiele zgłoszeń spoza niej. Mamy zarejestrowane osoby z Warszawy, Wrocławia, Zielonej Góry, Słupska oraz z mniejszych miejscowości - informuje Agnieszka Jasińska, rzecznik prasowy FM. - Większość będzie na Festiwalu pierwszy raz, aczkolwiek są osoby, które już tu były albo uczestniczą co roku. Uczestnikami Festiwalu są głównie licealiści oraz  studenci.

Każdy, kto wypełnia formularz zgłoszeniowy, zaznacza też, w jakich warsztatach chce uczestniczyć. Stąd wiadomo już, że na razie największą popularnością cieszą się zajęcia z wizażu i samoobrony. Zajęcia warsztatowe będą organizowane na plaży wiślanej, choć przewidziane są też warsztaty w gmachu Liceum Ekonomicznego i Małachowianki.

Przypomnijmy, że fm-owicze mają do wyboru kilkadziesiąt propozycji, w tym m.in. lekcje samby, warsztaty dziennikarskie, fotograficzne, kreatywnego myślenia. Jak informuje Agnieszka Jasińska, niektóre z nich poprowadzą m.in. Brazylijczycy z grupy Shalom, grupa osób z Krajowego Biura ŚDM i kompozytor Piotr Pałka.

- Nad przebiegiem Polskiej Copacabany będzie czuwało ponad 70 osób zaangażowanych w Patrol Studni - mówi koordynator tej grupy Tomasz Woźniak.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma