Nowy numer 32/2020 Archiwum

Wygraj samochód!

Każdy może wziąć udział w loterii. Wystarczy kupić specjalnego audiobooka z Ewangelią.

Warunkiem udziału w losowaniu jest zakup audiobooka z czterema Ewangeliami, czytanymi przez znanego aktora Jerzego Zelnika i młodzież (audiobook w cenie 10 zł). Jak informują organizatorzy, dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony m.in. na cele misyjne w Brazylii. 

"Słowo, które daje wiarę, nadzieję, miłość, życie..." - czyli cztery Ewangelie, czytają Jerzy Zelnik (Ewangelię według św. Marka) i młodzież diecezji płockiej (Ewangelie według św. Mateusza, Łukasza i Jana). są w śród nich: Katarzyna Zając, Jan Goleniewski, Marta Pietrzak, Monika Malinowska, Agnieszka Machowska, Renata Kowalska, Tomasz Sztekier, Patrycja Kobuszewska, Daniela Woźnicka, Aleksandra Gruszka, Joanna Jaskuła, Justyna Gęsicka, Joanna Jadwiga Piotrowska, Magdalena Burna, Paweł Burny, Przemysław Sobczak oraz księża: Paweł Gniadkowski i Łukasz Mastalerz SDB.

Audiobookowi towarzyszy książeczka, a w niej: kilka prostych rad: jak medytować Pismo święte, informacje o poprzednich Festiwalach Młodych w diecezji płockiej, MCEW Studnia, ofercie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki oraz o ofercie turystycznej Płocka. Zestaw można nabyć w parafiach diecezji płockiej, w centrum młodzieżowym Studnia, a w czasie trwania Polskiej Copacabany, również na plaży nad Wisłą.

Kupon loteryjny znajduje się w audiobooku - na opakowaniu znajduje się numer losu, który należy zachować oraz wpisać na kuponie. Kupon można wypełnić w formie papierowej, wyciąć i dostarczyć do organizatora, czyli Fundacji Studnia (Płock, ul. Górna 1A). Można skorzystać również z opcji rejestracji kuponu poprzez stronę internetową.

Kupon można również wrzucić do urny, która będzie znajdowała się na terenie Festiwalu Młodych „Polska Copacabana”. Aby wygrać samochód należy osobiście stawić się na losowaniu nagrody. Tylko kupon osoby fizycznie obecnej wygrywa. Losowanie samochodu w niedzielę wieczorem 7 lipca po koncercie Arki Noego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama