Nowy numer 21/2018 Archiwum

Eucharystyczne zaproszenie

W niedzielę po Bożym Ciele, w łączności z ojcem świętym Franciszkiem, biskup płocki poprowadzi godzinną adorację eucharystyczną w katedrze.

”W niedzielę 2 czerwca o godz. 17 ojciec święty Franciszek będzie przewodniczył godzinnej adoracji eucharystycznej w bazylice św. Piotra w Watykanie. Łączyć się z nim będą duchowo wszyscy biskupi świata wraz z ich wspólnotami. Modlitwa ta wpisana jest w przeżywany w Kościele Rok Wiary. Bardzo serdecznie zapraszam czcigodnych księży z Płocka i okolic, wspólnoty zakonne naszego miasta, przedstawicieli ruchów i stowarzyszeń katolickich oraz wszystkich czcicieli Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie na adorację do naszej bazyliki katedralnej w niedzielę 2 czerwca o godz. 17. Będę przewodniczył temu godzinnemu czuwaniu na Tumskim Wzgórzu. Przygotuje je wspólnota naszego Wyższego Seminarium Duchownego. Kochani, liczę na Waszą obecność i wspólne uwielbianie Boga w Roku Wiary, w łączności z naszym drogim papieżem Franciszkiem” – napisał w specjalnym zaproszeniu biskup płocki Piotr Libera.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma