Nowy numer 28/2018 Archiwum

KSM w grze

Z nowej, sportowej propozycji Zarządu KSM skorzystało 28 młodych ludzi. Spotkali się w Gładczynie Szlacheckim na wspólnej zabawie i rywalizacji.

Uczestnicy zostali podzieleni na trzy 9-osobowe drużyny. Były dwa rodzaje rywalizacji. W pierwszej dwie walczące przeciwko sobie drużyny musiały zdobyć flagę przeciwnika i przenieść ją do swojej bazy. Druga polegała na zdobyciu flagi mieszczącej się na środku poligonu i na przeniesieniu jej do swojej bazy. Trafieni kulką z farby opuszczali poligon.

Gra wciągnęła nie tylko chłopców. - Mimo trafień farbą, uśmiech nie schodził nam z twarzy – mówiła Małgorzata z KSM. – Super, zwłaszcza dla chłopaków. Prawie jak wojsko i zajęcia na poligonie: czołganie, krycie się za barykadami, uniki, bieganie w wojskowym kombinezonie, praca zespołowa – opowiadali żywiołowo chłopcy. – Wszystkim bardzo przypadła do gustu tego typu rozrywka, każdy się w niej doskonale odnalazł i zaciekle walczył w swojej drużynie – podsumował wydarzenie Piotr Łaszczych, p.o. prezesa KSM DP. – Wszyscy wrócili do domów zadowoleni i bez kontuzji.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele oddziałów KSM m.in. z Przewodowa, Gzów, Ciemniewka, Sońska, i Pułtuska-bazyliki. Wśród nich było też kilku sympatyków i asystent oddziału z Pułtuska ks. Rafał Gutkowski.

W przerwie między rozgrywkami rozpalono ognisko i zawodnicy mogli posilić się pieczonymi kiełbaskami.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma