Nowy numer 3/2019 Archiwum

Żandarmi na ulicach

Piętnaście patroli złożonych z policjantów i żandarmów pilnowało w piątek 22 lutego porządku na ulicach Ciechanowa.

To wspólna inicjatywa komendantów policji – wojewódzkiego i powiatowego na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Jak na jeden dzień, policyjno-wojskowe patrole miały pełne ręce roboty. Patrole prewencji interweniowały 24 razy w miejscach publicznych, wylegitymowały 48 osób, skontrolowały 7 aut, 27 osób pouczono za popełnione wykroczenia porządkowe, jedna osoba dostała mandat za kradzież, a w jednym przypadku w ruch poszły kajdanki – w ręce patrolu wpadł delikwent poszukiwany do odbycia kary więzienia.

- Patrole ruchu drogowego wylegitymowały 35 osób, w tym 21 kierowców i 7 pieszych – relacjonuje rzecznik ciechanowskiej policji podinspektor Leszek Goździewski. – 14 osób zostało ukaranych mandatami, sporządzono trzy wnioski o ukaranie w sądzie, zatrzymano jednego nietrzeźwego kierowcę.

Rzecznik Goździewski dodaje, że takie mieszane patrole pojawią się jeszcze na ciechanowskich ulicach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy