Nowy numer 42/2018 Archiwum

Słuchaj codziennie o 18.30

Na 104,3 FM w Płocku i okolicach warto codziennie słuchać serwisu Radia Watykańskiego.

"Jest to głos Papieża i Kościoła w dialogu ze światem" - czytamy o Radiu Watykańskim na jego internetowych stronach. Od 1 lutego ten głos jest słyszany na falach Katolickiego Radia Płock. - Od września trwały nasze rozmowy o możliwości nadawania audycji RV. 23 stycznia podpisaliśmy umowę. Od początku lutego codziennie nadajemy 15-minutowy serwis informacyjny, a już wkrótce ten czas wydłuży się do 35 minut, bo będziemy jeszcze nadawali audycję RV - mówi ks. Tomasz Markowicz, dyrektor do spraw programowych KRP.

- Cieszymy się, że słyszymy u nas głos Ojca Świętego, tym bardziej, że przeżywamy Rok Wiary. Chodzi o to, abyśmy więcej wiedzieli o Kościele, słuchali papieża i byli z nim jedno. Proszę zwrócić uwagę, że nasza audycja o godz. 18.30 jest nadawana przed innymi, głównymi serwisami informacyjnymi, zwłaszcza w kanałach telewizyjnych. Nie koliduje z popularnymi serialami, czy innymi produkcjami. Wierzę, że nasi słuchacze są ambitni i z pewnością sięgną po codzienną garść informacji z serca Kościoła na falach naszego radia - podkreśla ks. Markowicz.

Również Katolickie Radio Ciechanów przygotowuje się do podpisania podobnej umowy z Radiem Watykańskim.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy