Nowy numer 28/2018 Archiwum

Finał nocnego pożaru

Nadal utrudnienia w ruchu z powodu pożaru hali w Płocku.

- Obudziłam się około godziny 2 w nocy, słychać było straszne wycie syren. Mieszkam niedaleko hali na ul. Przemysłowej więc przez okno widziałam wielki płomień unoszący się nad miastem. Wszystko wyglądało bardzo dramatycznie. Nad ranem pożar ugaszono, ale jeszcze teraz widać dym, który unosi się w miejscu pożaru – powiedziała nam pani Joanna, która mieszka niedaleko hali.

Pożar w hali produkcyjnej przy ul. Przemysłowej 34 w Płocku wybuchł dzisiejszej nocy. Jak podaje KMP w Płocku o godz. 2.10 oficer dyżurny komendy odebrał informację o wydarzeniu. W akcji wzięło udział 30 jednostek Straży Pożarnej. Ewakuowano 40 pracowników nocnej zmiany.

W związku z prowadzoną akcją i zabezpieczaniem miejsca zdarzenia wciąż wyłączona z ruchu jest ul. Przemysłowa na odcinku od skrzyżowania przy Urzędzie Pracy, w kierunku pętli autobusowej, oraz od skrzyżowania ul. Przemysłowej i Kostrogaju przy Hurtowni Gaja, również w kierunku pętli autobusowej.

Policja i Straż Pożarna zwracają się z apelem, aby nie wjeżdżać w ten rejon, utrudnia bowiem poruszanie się jednostek Straży biorących udział w akcji gaśniczej.

 

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma