Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Pytają o Benedykta XVI w księgarni diecezjalnej

"Jezus z Nazaretu. Dzieciństwo" cieszy się dużym zainteresowaniem. O nową książkę Benedykta XVI pyta wielu świeckich.

W tej chwili jest to najbardziej poszukiwana książka w księgarni diecezjalnej i w sklepie Caritas w Płocku, podkreślają siostry służki tam pracujące.

- Cieszy nas, że ludzie chcą czytać Ojca Świętego - mówią siostry. Tylko w ciągu dwóch dni sprzedano w Płocku ponad 100 egzemplarzy trzeciej części papieskiej trylogii o Jezusie. Trzecia część opowiada o narodzeniu Pańskim. Jest też teologiczną medytacją koncentrującą się na tym temacie.

- Przychodzą nie tylko księża, klerycy, siostry zakonne. Jest wiele osób świeckich zainteresowanych tą pozycją. Wielu chce też kupić pozostałe tomy "Jezusa z Nazaretu". Właśnie je sprowadzamy do księgarni. Gdy ktoś przychodzi do nas i szuka dobrego prezentu, to od dzisiaj będę proponowała właśnie papieską trylogię o Panu Jezusie - podkreśla s. Jadwiga.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma