Nowy numer 38/2021 Archiwum

Sylwester w Wiecznym Mieście?

- Każde spotkanie Taize jest bardzo wzbogacające, a to będzie szczególne, bo spotkamy się z papieżem – mówi Paweł Cetliński koordynator wyjazdu młodzieży diecezji płockiej na 35.ESM

Spotkanie przygotowujące do wyjazdu, połączone z modlitwą w duchu Taize, odbędzie się w Młodzieżowym Centrum Edukacyjno-Wychowawczym STUDNIA przy ul. Górnej 1A w Płocku, 8 grudnia o godz.14. Zapisy na Europejskie Spotkanie Młodych (28 grudnia - 2 stycznia) jeszcze trwają.

- Tegoroczne wydarzenie jest szczególne, bo odbędzie się w Rzymie, więc będzie możliwość spotkania z Ojcem Świętym, który spotka się ze wszystkim uczestnikami - mówi Paweł Cetliński, koordynator wyjazdu młodzieży diecezji płockiej. Jeśli chodzi o naszą młodzież, organizatorzy nie mogą narzekać. W tym roku jest bardzo dużo chętnych, zgłosiło się już 70 osób. Są jeszcze miejsca, ale chętni muszą szybko się decydować i wysłać swoje zgłoszenie na ddmstudnia@gmail.com

„Studnia” organizuje też wyjątkową zabawę sylwestrową. Tradycyjnie zabawa będzie imprezą bezalkoholową, dlatego organizatorzy proszą o uszanowanie tego warunku uczestnictwa. - Wyjątkowy wieczór rozpocznie Msza św., po której uczestnicy udadzą się na salę, gdzie będzie panował taneczny i radosny klimat. Zapewniamy wyśmienitą zabawę, dobrą muzykę na żywo, ciepłe posiłki, przekąski i napoje - wylicza Agnieszka Jasińska z DDM Studnia. Koszt zabawy do białego rana wynosi 80 zł od osoby. Jest także możliwość noclegu (całkowity koszt to 100 zł). Rezerwacja miejsc jeszcze trwa, wystarczy wysłać maila na ddmstudnia@gmail.com.

- Tych, którzy chcieliby wyjechać na 28. Światowe Dni Młodzieży do Rio de Janeiro(16-31.07.2013) zapraszamy, aby jak najszybciej zgłosili się do naszego duszpasterstwa. Powoli zamykamy już zapisy. Na pewno będzie to niezapomniana przygoda, wspomnienia na całe życie, dlatego jeśli chcesz wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, nie zwlekaj i zgłoś się już teraz - zachęca Jasińska. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama