Nowy numer 28/2018 Archiwum

Jaśniej na pasach

W Płocku kolejne przejścia dla pieszych będą lepiej oznakowanie i oświetlone.

Niebawem rozpocznie się w Płocku modernizacja przejść dla pieszych - informuje Miejski Zarząd Dróg. Przyczyni się to do poprawy bezpieczeństwa. Zwłaszcza jesienią i po zmroku częściej dochodzi do potrąceń pieszych na pasach.

Przedsięwzięcie obejmie jedenaście przejść dla pieszych, nad którymi zawisną oświetlone kasetony ze znakiem informującym o przejściu dla pieszych oraz ostrzegawcze pulsatory LED na masztach.

Kasetony będą świecić od zmroku do świtu, pulsatory - przez całą dobę. Prace na doświetlaniem i oznakowaniem mają potrwać do końca listopada. Inwestycja będzie kosztować około 260 tys. zł. 

Modernizacja przejść dla pieszych odbędzie się w okolicy ulic: Kobylińskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Skłodowskiej, Dobrzyńskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Kredytową, Dobrzyńskiej w okolicy skrzyżowania z ul. Maszewską/Traktową, Dobrzyńskiej przy skrzyżowaniu z ul. Zglenickiego, Bielskiej w rejonie parkingu przy Starostwie Powiatowym, Przemysłowej w okolicy Galerii Mosty, Dworcowej w rejonie skrzyżowania z ul. Lasockiego, Dobrzykowskiej przy pętli autobusowej Tokary, Plac Dąbrowskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Zacisze, Kolegialnej pomiędzy ul. Misjonarską i Gradowskiego, Sienkiewicza w rejonie skrzyżowania z ul. Kaczmarskiego. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma