• facebook
 • rss
 • Mocna dawka muzyki

  Agnieszka Małecka

  dodane 28.06.2013 13:49

  Rock-metal, gospel, hip-hop i rytmy samby - to wszystko na Copacabanie w Płocku.

    Raz Dwa Trzy
  MATERIAŁY PROM. POLSKIEJ COPACABANY
  W tej kwestii organizatorzy festiwalu jak zwykle zadbali o różnorodność. Od piątku do niedzieli wystąpią zespoły i artyści, którzy wykonują odległe na co dzień style muzyki i docierają do różnych odbiorców. To wykonawcy z pierwszej ligi, których fanom muzyki nie trzeba przedstawiać.

  Zespół Raz Dwa Trzy, któremu będą towarzyszyć płoccy symfonicy, wystąpi na wielkie otwarcie festiwalu. Ten koncert już w piątek, 5 lipca, o godz. 20.30.

    Trzecia Godzina Dnia
  MATERIAŁY PROM. POLSKIEJ COPACABANY
  Wieczór 6 lipca, czyli w sobotę, na scenie FM zapowiada się równie ciekawie, bo będzie to prawdziwy kalejdoskop brzmień. Od 20.30 na płockiej plaży zagrają hip-hopowcy z Full Power Spirit, a potem Trzecia Godzina Dnia, czyli jeden z najdłużej działających i najlepiej rozpoznawalnych zespół chrześcijańskich w Polsce, wykonujący muzykę pop-gospel.

  Późny sobotni wieczór będzie należeć do Luxtorpedy, formacji Roberta Fridricha. Młoda kapela, złożona z doświadczonych muzyków (sam Fridrich pamiętany jest z Acid Drinkers) ma na swoim koncie płyty „Luxtorpeda” i „Robaki”, a ich utwór „Autystyczny” dotarł na 1. miejsce listy Radiowej Trójki.

  W niedzielę będzie można posłuchać oryginalnych południowoamerykańskich brzmień. Na początek, o godz. 20 scenę zawojują mali wykonawcy z Arki Noego. Po nich wystąpi Jose Torres z grupą z Brazylii. Tego wieczoru będzie królowała salsa.

  Warto przypomnieć, że wszystkie koncerty na Polskiej Copacabanie są otwarte, a wstęp jest bezpłatny.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł
  Komentowanie dostępne jest tylko dla .
  przewiń w dół