Nowy numer 2/2021 Archiwum

Na 40. rocznicę pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do ojczyzny

Nasz apel do Czytelników - czekamy na Wasze zdjęcia i wspomnienia.

40 lat temu na ówczesnym placu Zwycięstwa, a dziś placu Piłsudskiego w Warszawie, padły pamiętne słowa papieża Polaka: "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi!".

Pierwsza pielgrzymka Jana Pawła II do Polski trwała od 2 do 10 czerwca 1979 r. W wielu domach zapewne wciąż przechowywane są pamiątki związane z tamtymi dniami, a w pamięci wielu z nas wspomnienia.

Dlatego prosimy naszych Czytelników o włączenie się w naszą akcję, na stronach internetowych "Gościa". Czekamy przede wszystkim na Wasze zdjęcia i wspomnienia z tamtej pielgrzymki.

Piszcie do nas i wysyłajcie także reprodukcje biletów na wejście do sektorów, fotografie pamiątek. W najbliższych dniach będziemy je publikować na stronie "Gościa Płockiego", a także w serwisie ogólnopolskim "Gościa Niedzielnego".

Przypominamy nasz adres: plock@gosc.pl.


Przesłanie materiałów jest równoznaczne z
- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media. Nadawca
- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich – w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama