• facebook
 • rss
 • Tylko Ona Jedyna!

  Agnieszka Otłowska

  dodane 27.10.2013 16:04

  W kościele farnym w Makowie od września wróciły comiesięczne spotkania modlitewne. Październikowe poświęcone było Maryi.

    Było to jedno z comiesięcznych czuwań w makowskiej farze.
  Agnieszka Otłowska
  W piątek, młodzież parafii św. Józefa w Makowie Maz. spotkała się na cyklicznym spotkaniu jakie nosiło temat: Tylko Ona Jedyna! Nabożeństwo połączone ze świadectwem gościa – ks. Łukasza Kubisiaka z parafii św. Józefa w Płocku, poświęcone było Maryi i jej znaczeniu w naszym życiu.

  Cały kościół wypełniony był młodymi ludźmi, wśród których nie zabrakło mam, które podczas nabożeństwa uzyskały specjalne błogosławieństwo. Każdy mógł też podziękować za swoją matkę tą ziemską, jak i tę niebiańską.

  - Nigdy nie jest tak, że zostajemy sami. Pan Bóg daje nam Matkę, która nas chroni wspiera, darzy miłością i prowadzi przez życie – mówił podczas nabożeństwa ks. Łukasz. Choć nie mam Matki ziemskiej, to wiem, że Bóg dał mi swoją Matkę Maryję – przyznał w swoim świadectwie ks. Kubisiak.

   

    Na zakończenie wszyscy obecni utworzyli krąg i odśpiewali znaną wszystkim i piękną pieśń dziękczynną.
  Agnieszka Otłowska
  - To ona pomaga mi w chorobie, w trudnych chwilach, i wtedy kiedy są radości. Ciągle mnie wspiera, zawsze się mogę do niej pomodlić – wspominał. W moim sercu jesteś Ty, wkroczyłaś w moje dni, za Twoje serce pełne łaski, bezgraniczną mądrość dziękuję Ci Maryjo - słowami tej piosenki zakończył swoje świadectwo.

  Organizatorem i pomysłodawcą spotkania był ks. Marcin Durzyński, który zwrócił się do młodych, by zawsze potrafili dziękować matce, za dar życia, opieki i ofiarności jaką otrzymujemy od niej każdego dnia.

  «« | « | 1 | » | »»

  TAGI: CZUWANIE, FARA, MAKÓW

  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół