Betlejem w obiektywie

Agnieszka Małecka

publikacja 25.12.2021 21:54

Stwórzmy galerię szopek bożonarodzeniowych z kościołów naszej diecezji.

Betlejem w obiektywie Ciechanów, 25.12. Szopka bożonarodzeniowa w parafii Matki Bożej Fatimskiej. ks. Włodzimierz Piętka /Foto Gość

Trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia w naszych kościołach bez plastycznej realizacji stajenki (lub groty) ze Świętą Rodziną. Dzisiaj, gdy z tożsamości mieszkańców Europy chce się usunąć pamięć o tym zbawczym wydarzeniu, taki symbol jest coraz bardziej potrzebny. Dlatego kolejny raz chcemy zachęcić naszych Czytelników do nadsyłania zdjęć parafialnych szopek, które będziemy prezentować na naszej stronie internetowej. Nasz przegląd to nie konkurs - z wielką przyjemnością oglądamy i chcemy dzielić się każdą nadesłaną fotografią.

Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie JPG, w wielkości nie większej niż 2 MB, na adres: plock@gosc.pl, z dopiskiem: "Szopka 2021". W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska autora zdjęcia (osoby nadsyłające zdjęcia zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na naszej stronie internetowej i ewentualnie w wydaniu papierowym "Gościa Płockiego") oraz miejscowości i kościoła bądź terenu diecezji płockiej, gdzie znajduje się szopka. Na zdjęcia czekamy do 6 stycznia 2022 roku.


Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach, ul. Wita Stwosza 11. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna na stronie: https://www.igomedia.pl/Dane-osobowe. Przesłanie zdjęcia wraz z danymi ich autora będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na naszej stronie plock.gosc.pl.